byt s 1 ložnicí o velikosti 33 m² v Jihlava

Palackého 1236/3, 586 01 Jihlava, Czechia

10 400 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem 1+kk Palackého Jihlava

Nedaleko obchodního centra Citypark v Jihlavě nabízíme k pronájmu rekonstruovaný byt 1+kk, situovaný do dvora domu. Byt je v bezprostřední blízkosti centrálního náměstí , přitom v klidné boční ulici, s oknem směřujícím do dvorní klidové zóny. Rekonstruovaný byt, nacházející se v 1. patře cihlového bytového domu, má plochu 33 m2. V bytě nová kuchyně, nové podlahy, kompletně nová elektřina. Ve vstupní chodbě bytu je prostor pro botník, věšák, skříňky. Z chodby vstup do prostorné koupelny s vanou, umyvadlem, WC. Široké okno dobře prosvětleného pokoje směřuje do klidného dvora mezi domy, na pokoj navazuje kuchyňský kout s kuchyňskou linkou, vybavenou varnou deskou, elektrickou troubou, digestoří. Z kuchyně je vstup do prostorné komory, kterou je možno využít i na menší pracovnu, šatnu apod. V kuchyni je proti kuchyňské lince výklenek připravený k napojení lednice, lze využít i jako další úložný prostor. V bytě může majitel ponechat k užívání novou pračku, lednici. Provozní režim domu velmi spořádaný a klidný, v domě celkem pouze 6 bytů. Uspořádání bytu praktické, velmi příjemné, k užívání i sklep a dvůr patřící k domu. Cena pronájmu 10.400,- Kč + zálohy na vodu a elektřinu + provize RK. Majitel požaduje vratnou kauci. Pro bližší informace a sjednání prohlídky telefonicky

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

33 m²

Cena

10 400 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

315 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Palackého 1236/3, 586 01 Jihlava, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Jihlava

1 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 36 m²

Srázná, 586 01 Jihlava, Czechia

9 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 41.91 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 42 m²

Havířská, 586 01 Jihlava, Czechia

10 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy