byt s 2 ložnicemi o velikosti 39 m² v Liberec

Liberec, Okres Liberec, Czech Republic

12 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem 1+1, ul. Klicperova, Liberec.

Dobře udržovaný byt 1+1 ve vilové zástavbě, ul. Klicperova, Liberec. TECHNICKÉ ATRIBUTY: 35 m 2 | 2. NP | zrekonstruovaná vilka se zahradou | PŘÍSLUŠENSTVÍ | VYBAVENÍ: Plastová okna, plovoucí podlahy, dlažba. Kuchyňská linka na míru – el. trouba, plynový sporák. Aktuálně probíhá rekonstrukce koupelny – sprchový kout, wc, přípojka na pračku. Nábytkem nevybaveno. Internet, TV anténa k dispozici. Vytápění vlastním plynovým kotlem. INFORMACE K DOMU: Kompletně zrekonstruovaná vila se zahradou. Parkování na veřejné komunikaci. K užívání menší dobře udržovaná předzahrádka. LOKALITA: Nemovitost se nachází v klidné vilové čtvrti Perštýn s rodinnou zástavbou. Výborná pěší dostupnost s centrem města, kompletní občanská vybavenost v místě, zastávka tramvaje a bus č. 25 nedaleko. VOLNÉ: od 1. 6. - 15. 6. 2026. Max. 2 os., bez domácích zvířat, nekuřáci. CENA: Nájemné: 12.900,- Kč. Služby: 975,- Kč, el. a plyn na nájemníka Jistota: 24.000,- Kč + provize RK. DOPORUČENÍ PRO SJEDNÁNÍ PROHLÍDKY: Do e-

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

39 m²

Cena

12 900 Kč

Cena za m²

331 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Liberec, Okres Liberec, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Liberec

3 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m²

náměstí Poštovní 172/3, 460 06 Liberec, Czechia

10 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 35 m²

Horní Růžodol, Czech Republic

11 600 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 1.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 1 m²

Jeronýmova, 460 07 Liberec, Czechia

11 600 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy