byt s 3 ložnicemi o velikosti 115 m² v Pardubice

Zámek 1, 530 02 Pardubice, Czechia

26 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

PRONAJATO -Pronájem bytu 3+KK Smilova, Pardubice

Jedná se o byty 3+KK s lodžií a s božským výhledem na Machoňovu pasáž, ke kterým jsou ještě parkovací stání a sklep(komora). Byty jsou nově dokončeny a jsou chloubou architektů a stavitele. Jsou v nadstandartní kvalitě zřizovacích předmětů(podlaha dřevo, obložky, obklady) Tato lokalita a developerský projekt je to nejlepší co se v Pardubicích v posledních letech nabízelo. – Součástí vybavení je kuchyňská linka včetně spotřebičů, vestavěná skříň v zádveří – Volné po dohodě – Parkovací stání v parkovacím domě na patře ( 2.500,- Kč) – Náklady na bydlení jsou na nájemníka (cca 4.000,Kč). – Kauce 2 x nájemné, provize pro RK za prostředkování 1x nájemné. Nájemné 26.000,- za měsíc Elektřina na nájemníka Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemníka dle vlastních kritérií! Preferujeme dlouhodobé nájemníky.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

115 m²

Cena

26 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

226 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Zámek 1, 530 02 Pardubice, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Pardubice

3 ložnice byt o velikosti 84.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 84 m²

Husova, 530 03 Pardubice, Czechia

21 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 84.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 84 m²

Husova, 530 03 Pardubice, Czechia

21 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 83.64 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 84 m²

Pardubice, Okres Pardubice, Czech Republic

21 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy