byt s 3 ložnicemi o velikosti 117 m² v Pardubice

Smilova, 532 32 Pardubice, Czechia

26 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

PRONAJATO – PRONÁJEM BYTU 3+KK , 89m² SMILOVA PARDUBICE

Nejkrásnější byty které jsem kdy viděla! Nabízím možnost dlouhodobého pronájmu bytu 3+KK v developerském projektu Smilova v Pardubicích. Jedná se o byt 3+KK s velkou lodžií do vnitrobloku/na západ a parkovacím stáním v parkovacím domě a sklepem (komora) na patře. Výměra bytu je 89m2 + lodžie 14.1m2 + komora na chodbě 4m2. V domě je kolárna. Byty jsou dokončeny v roce 2024 a jsou chloubou architektů a stavitele. Jsou v nadstandartní kvalitě zřizovacích předmětů(podlaha dřevo, obložky, obklady). Tato lokalita a developerský projekt je to nejlepší co se v Pardubicích v posledních letech nabízelo. Součástí vybavení je kuchyňská linka včetně spotřebičů, zádveří s úložnými prostory, vestavěné skříně v šatně. Poplatky: Preferujeme dlouhodobé nájemníky a bez pejsků. Na dřevěné podlahy je stále záruka od developera.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

117 m²

Cena

26 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

222 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Smilova, 532 32 Pardubice, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Pardubice

3 ložnice byt o velikosti 84.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 84 m²

Husova, 530 03 Pardubice, Czechia

21 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 84.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 84 m²

Husova, 530 03 Pardubice, Czechia

21 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 83.64 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 84 m²

Pardubice, Okres Pardubice, Czech Republic

21 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy