byt s 4 ložnicemi o velikosti 75 m² v Pardubice

Rokycanova, 532 32 Pardubice, Czechia

17 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

PRONAJATO – PRONÁJEM – BYT 4+1/lodžie, 90m² – PARDUBICE, ROKYCANOVA

Adresa: Rokycanova ulice, Pardubice, centrum Dispozice: 4+1 s lodžií Patro: 4. NP s výtahem Dostupnost: Volný od Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostorný a světlý byt 4+1 s lodžií, který se nachází v 4. NP bytového domu s výtahem. Byt je nezařízený, což umožňuje budoucím nájemníkům zařídit si ho podle vlastních představ. Lokalita v srdci Pardubic nabízí skvělou dostupnost k obchodům, restauracím, školám i městské dopravě. Parkování u domu bez poplatku. Byt je vhodný pro rodiny, páry nebo jednotlivce, kteří hledají prostorné a klidné bydlení v centru města. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem. 📞

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

75 m²

Cena

17 500 Kč

Cena za m²

233 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Rokycanova, 532 32 Pardubice, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Pardubice

3 ložnice byt o velikosti 75.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 75 m²

Sladkovského, 532 02 Pardubice, Czechia

14 500 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 59.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 59 m²

Jilemnického, 532 20 Pardubice, Czechia

16 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 77.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 77 m²

Sladkovského, 532 02 Pardubice, Czechia

16 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy