byt s 2 ložnicemi o velikosti 70 m² v Praha

Mezi Rolemi 313/1, 158 00 Prague, Czechia

25 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

PRODÁNO. Pronájem bytu 2+kk s pracovnou (70m2), soukromá zahrádka, parkovací místo, Praha 5 - Jinonice

PRODÁNO. Pronájem prostorného kompletně vybaveného bytu 2+kk s pracovnou, privátní zahrádkou a parkovacím místem v ceně nájmu, situovaný v klidné ulici. V rychlém dosahu se nachází stanice metra Jinonice a autobusová zastávka Sídliště Jinonice. Plná občanská vybavenost je k dispozici v blízkém okolí. Interiér tvoří otevřený koncept obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyní, chodba s přístupem na zahrádku s grilovacím zařízením, ložnice, mini pracovna, marocká koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní hala. Kompletní vybavení zahrnuje moderní kuchyň v červeném designu vybavenou spotřebiči, dřevěné podlahy, masivní dřevěný nábytek, nedávno pořízená rozkládací pohovka, koupelna - marocký štuk (ručně broušené), vestavěné skříně, žaluzie ve všech oknech bytu, pračka Gorenje, sušička LG, funkční krb. V ceně nájmu je zahrnuto parkovací stání a možnost využití majitelova sklepu. V bezprostředním okolí se nachází obchody s potravinami, vyhlášené restaurace, kavárny i místa pro rychlé občerstvení. Nechybí ani cukrárna a široká nabídka sportovišť, včetně moderního fitness centra. V docházkové vzdálenosti jsou také mateřské a základní školy, jak státní, tak soukromé, což z lokality dělá ideální místo pro rodiny i aktivní životní styl. Měsíční poplatky: Plyn 3000,- Elektrická energie 2000,- Voda 500,- Internet 500,- Evidenční číslo: BEL0020 Stav objektu: velmi dobrý Užitná plocha: 70,0 m 2 Vlastnictví: Osobní Budova: cihlová Energetická náročnost: G

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

70 m²

Cena

25 000 Kč

Cena za m²

357 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Mezi Rolemi 313/1, 158 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 41.08 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 41 m²

Prague, Czechia

20 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Kolovratská, 100 00 Prague, Czechia

20 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 36 m²

Žižkov, Praha 3, Czech Republic

20 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy