byt s 1 ložnicí o velikosti 26 m² v Praha

Stárkova 1743/2, 110 00 Prague, Czechia

22 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

PRODÁNO. Pronájem bytu 1+kk, (26m2) Petrské náměstí, Praha 1 - Nové Město

PRODÁNO. Pronájem útulného bytu 1+kk (26m 2 ) s odhlučněnými okny v historickém centru s neopakovatelným geniem loci v unikátní poloze v centru Prahy 1, v Petrské ulici v přízemí, v unikátní poloze - přímo v centru v blízkosti Petrského náměstí s kompletní občanskou vybaveností (Lidl, OC Bílá Labuť...), v minutové vzdálenosti. Výborná dopravní dostupnost, nachází se v minutové vzdálenosti tramvajové stanice Těšnov, 5-minut od metra Florenc. Interiér bytu tvoří otevřený prostor s postelí, kuchyňkou - malou lednicí, varnou deskou, kombinací mikrovlné trouby a trouby, dále jídelní stůl s židlemi, pračka, úložný prostor, vstupní chodba s velkou šatní skříní, koupelna se sprchovým koutem. Fotodokumentace zahrnuje kompletní vybavení a zcela odpovídá realitě. Poplatky činí 2200,- Kč (včetně celkového vytápění, podlahového vytápění v koupelně, spotřeby teplé a studené vody, úklid společných prostor a společné energie) + převod elektrické energie se přepisuje na nájemce. Zásuvka k internetu zavedena do jednotky - nutný výběr dodavatele. K dispozici ihned. Evidenční číslo: BEL0021 Stav objektu: velmi dobrý Užitná plocha: 26,0 m 2 Vlastnictví: Osobní Budova: cihlová Garáž: Ne Energetická náročnost: G

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

26 m²

Cena

22 000 Kč

Cena za m²

846 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Stárkova 1743/2, 110 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Salačova, 104 00 Prague, Czechia

17 600 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

Na Rokytce, 180 00 Prague, Czechia

17 700 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 33.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 33 m²

Jeřabinová, 150 06 Prague, Czechia

17 700 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy