byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m² v Břeclav

Na Hrůdách, 690 02 Břeclav, Czechia

6 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pokoj s kuchyní 20 m2, Břeclav

Dz Vám zprostředkuje pronájem podkrovního pokoje 20m s vybaveným kuchyňským koutem a komorou. Pokoj se nachází v cihlovém domě v klidné části Břeclavi, ul. Na Hrudách, v blízkosti vlakového a autobusového nádraží (5 min pěší chůze). Jedná se o jednu místnost s kuchyňským koutem s vestavnými spotřebiči a komora. Koupelna s vanou a samostatné WC se užívá s dalšími nájemníky z ostatních pokojů na jednom patře. Pokoj bude připraven k nastěhování od 1. dubna 2026. Nájemné včetně energií 9.000,- Kč měsíčně. Při podpisu smlouvy a převzetí klíčů bude potřeba uhradit 37.890,- Kč (nájemné, vratná kauce, provize RK). Pro více informací či domluvení prohlídky

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

20 m²

Cena

6 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

325 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Na Hrůdách, 690 02 Břeclav, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Břeclav

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

Břeclav, okres Břeclav, Czechia

7 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 10.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 10 m²

Bratislavská, 690 02 Břeclav, Czechia

7 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy