byt s 1 ložnicí o velikosti 31 m² v Praha

Zbraslavská 2/15, 159 00 Prague, Czechia

1 674 € / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Parkside Apartment 5 Prague

Vylepšený apartmán s ložnicí, obývacím pokojem a plně vybavenou kuchyní. Užijte si komfort a soukromí v tomto prostorném apartmánu s vlastním vchodem, který nabízí samostatnou ložnici, útulný obývací pokoj a moderní koupelnu s sprchou a veškerým hygienickým vybavením. Hosté mají k dispozici plně vybavenou kuchyni, ve které najdete varnou desku, lednici, myčku nádobí a kuchyňské náčiní – ideální pro přípravu domácích jídel. Apartmán je vybaven také pračkou, plochou TV, rychlovarnou konvicí a kávovarem, zvukovou izolací pro klidný pobyt a nabízí příjemný výhled do tiché ulice. K dispozici jsou jedna manželská postel a druhá jednolůžko, což činí tento apartmán skvělou volbou jak pro páry, tak pro menší rodiny či kolegy na pracovní cestě.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

31 m²

Cena

1 674 €

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Novostavba

Ano

Cena za m²

54 €

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Zbraslavská 2/15, 159 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 26.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 26 m²

Květiny, Seifertova, 120 09 Prague, Czechia

1 344 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 35 m²

U Kroužků, Milíčova 3, 186 00 Prague, Czechia

1 346 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 50.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 50 m²

Šaldova 337/15, 186 00 Prague, Czechia

1 346 € / měsíc

Nejhledanější pronájmy