byt s 3 ložnicemi o velikosti 76 m² v Praha

Orelská 968/10, 101 00 Prague, Czechia

32 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Orelská, Vršovice - Praha 10 | Pronájem, Byt 3+kk, 79 m²

Zařízený byt s balkonem v 1. patře kompletně zrekonstruovaného neoklasicistního činžovního domu s výtahem, v atraktivní části pražských Vršovic, nedaleko náměstí Svatopluka Čecha, Heroldových sadů a nákupního centra Eden. Příjemná lokalita v dosahu veškeré občanské vybavenosti - školy, obchody, restaurace a kavárny. 3 minuty chůze od tramvajové zastávky Čechovo náměstí s přímým spojením na metro Náměstí Míru, I. P. Pavlova, Karlovo náměstí a do centra. Interiér bytu tvoří jižně orientovaný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a balkonem do dvora, 2 severně orientované ložnice, koupelna se sprchovým koutem a 2 umyvadly, samostatná toaleta a vstupní chodba. Interiér bytu tvoří jižně orientovaný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a balkonem do dvora, 2 severně orientované ložnice, koupelna se sprchovým koutem a 2 umyvadly, samostatná toaleta a vstupní chodba. Základní zařízení, masivní dubové podlahy , velkoformátové obklady a dlažba, repliky původních špaletových oken v uliční straně, bezpečnostní a protipožární replika vstupních dveří, koupelnové zařizovací předměty Laufen, centrální vytápění, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, videotelefon, sklepní kóje , vstup do budovy na čip, kamerový systém v domě.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

76 m²

Cena

32 500 Kč

Cena za m²

428 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Orelská 968/10, 101 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 65.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 65 m²

Parléřova, 162 01 Prague, Czechia

26 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 78.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 78 m²

Palmovka Pinseria, Sokolovská 890/125, 180 00 Prague, Czechia

26 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 60 m²

Prague, Czechia

26 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy