byt s 1 ložnicí o velikosti 68 m² v Jihlava

Jihlava, okres Jihlava, Czechia

16 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Nabízíme pronájem zánovního zděného bytu 2+kk s balkónem a parkovacím stáním u centra Jihlavy

Byt se nachází v prvním patře (2.NP) nového bytového domu v exkluzivním projektu "Rezidence Vrchlického". Jedná se o kompletně novou bytovou jednotku - při výstavbě byly použity moderní materiály a důkladné zateplení. Dispozice bytu nabízí obytnou místnost s kuchyňským koutem včetně spotřebičů, ložn...

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

68 m²

Cena

16 500 Kč

Cena za m²

243 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Jihlava, okres Jihlava, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Jihlava

2 ložnice byt o velikosti 42.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 42 m²

Třebízského, 586 01 Jihlava, Czechia

13 990 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 63.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 63 m²

Jihlava, Havlíčkova, 586 01 Jihlava, Czechia

14 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 48.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 48 m²

Zátopkova, 586 05 Jihlava, Czechia

14 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy