V Olšinách 2012/126, 100 00 Prague, Czechia
25 500 Kč / měsíc
Nabízíme k pronájmu byt 3+1 (59,85 m2) s lodžií a sklepní kójí (4 NP z 12 NP). Velmi dobře dispozičně řešený byt má kompletně vybavenou kuchyň s oknem (lednice SIEMENS, indukční varná deska Electrolux, el. trouba horkovzdušná Electrolux, mikrovlnná trouba AEG, pračka LG), orientace (J). Prostorný obývací pokoj se vstupem na lodžií, orientace (Z). Prostorná vstupní chodba vstup do ložnice a dětského pokoje, pokoje jsou neprůchozí, orientace (J). Samostatná koupelna s vanou, WC. Vytápění a ohřev TUV dálkový. Parkování na modrých zónách před domem. Bydlení ve vyhledávané lokalitě s výborným napojením do centra – v samotné blízkosti domu BUS Dobročovická 188, stanice metra Skalka (A) cca 5 minut od domu. Majitelé preferují dlouhodobé nájemníky nekuřáky, ideálně bez domácích mazlíčků – byt je nově vymalován, je vhodný pro max 4 osoby. Vzhledem ke zvýšené poptávce o nabízený podnájem prosím všechny vážné zájemce o Nájemné 25.500,-Kč, záloha na poplatky 4.711,-Kč, elektřina 1.200,- Kč na nájemce. Možnost přenechání plechové garáže, ul. Úvalská cca 200 m od domu, bez elektřiny za cenu 2.000,- Kč/měsíčně. SVJ V Olšinách , Praha 10 Strašnice Byt č. 19, sklep č. 19 Jistota: 25.500,- Kč Odměna RK: 20.855,- Kč včetně DPH Volné od , Prohlídky od
Nabízíme k pronájmu byt 3+1 (59,85 m2) s lodžií a sklepní kójí (4 NP z 12 NP). Velmi dobře dispozičně řešený byt má kompletně vybavenou kuchyň s oknem (lednice SIEMENS, indukční varná deska Electrolux, el. trouba horkovzdušná Electrolux, mikrovlnná trouba AEG, pračka LG), orientace (J). Prostorný obývací pokoj se vstupem na lodžií, orientace (Z). Prostorná vstupní chodba vstup do ložnice a dětského pokoje, pokoje jsou neprůchozí, orientace (J). Samostatná koupelna s vanou, WC. Vytápění a ohřev TUV dálkový. Parkování na modrých zónách před domem. Bydlení ve vyhledávané lokalitě s výborným napojením do centra – v samotné blízkosti domu BUS Dobročovická 188, stanice metra Skalka (A) cca 5 minut od domu.
Majitelé preferují dlouhodobé nájemníky nekuřáky, ideálně bez domácích mazlíčků – byt je nově vymalován, je vhodný pro max 4 osoby. Vzhledem ke zvýšené poptávce o nabízený podnájem prosím všechny vážné zájemce o Nájemné 25.500,-Kč, záloha na poplatky 4.711,-Kč, elektřina 1.200,- Kč na nájemce. Možnost přenechání plechové garáže, ul. Úvalská cca 200 m od domu, bez elektřiny za cenu 2.000,- Kč/měsíčně. SVJ V Olšinách , Praha 10 Strašnice Byt č. 19, sklep č. 19 Jistota: 25.500,- Kč Odměna RK: 20.855,- Kč včetně DPH Volné od , Prohlídky od
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
3
Velikost
60 m²
Cena
25 500 Kč
Cena za m²
425 Kč
Inzerát se nachází na adrese V Olšinách 2012/126, 100 00 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha