Družstevní, 101 00 Prague, Czechia
25 000 Kč / měsíc
Nabízíme k pronájmu světlý byt 2+kk v osobním vlastnictví o celkové ploše 45 m 2 v oblíbené lokalitě Praha 4 Nusle, ulice Družstevní. Byt se nachází ve 2. patře udržovaného cihlového domu s výtahem a je ideální volbou pro střednědobý pronájem na 1-6 měsíců. Vybavení a možnosti zařízeníByt je nabízen nábytkem. Na přání nájemce je možné byt kompletně dovybavit nábytkem na náklady pronajímatele (dle dohody). Kuchyňská linka je vybavena základními spotřebiči, bez myčky nádobí. Koupelna nabízí sprchový kout a pračku.Vhodné i pro cizinceByt je vhodný i pro cizince, ukrajinští zájemci jsou vítáni. Možnost zajištění potvrzení pro účely přihlášení k pobytu (Potvrzení o zajištění ubytování/propiska) dle standardních podmínek.Lokalita a dopravaNusle patří k vyhledávaným čtvrtím díky kompletní občanské vybavenosti a rychlé dostupnosti do centra. V okolí najdete obchodní centra, obchody, restaurace i kavárny. Velkou výhodou je železniční zastávka Praha-Vršovice v docházkové vzdálenosti, která zajišťuje rychlé spojení do centra. Samozřejmostí jsou i tramvajové a autobusové linky v blízkosti.Domácí mazlíčci - ANOInternet je v ceně.Byt je k dispozici ihned a připraven k nastěhování.Fungujeme i přes svátky.
Nabízíme k pronájmu světlý byt 2+kk v osobním vlastnictví o celkové ploše 45 m 2 v oblíbené lokalitě Praha 4 Nusle, ulice Družstevní. Byt se nachází ve 2. patře udržovaného cihlového domu s výtahem a je ideální volbou pro střednědobý pronájem na 1-6 měsíců. Vybavení a možnosti zařízeníByt je nabízen nábytkem. Na přání nájemce je možné byt kompletně dovybavit nábytkem na náklady pronajímatele (dle dohody). Kuchyňská linka je vybavena základními spotřebiči, bez myčky nádobí. Koupelna nabízí sprchový kout a pračku.Vhodné i pro cizinceByt je vhodný i pro cizince, ukrajinští zájemci jsou vítáni. Možnost zajištění potvrzení pro účely přihlášení k pobytu (Potvrzení o zajištění ubytování/propiska) dle standardních podmínek.Lokalita a dopravaNusle patří k vyhledávaným čtvrtím díky kompletní občanské vybavenosti a rychlé dostupnosti do centra.
V okolí najdete obchodní centra, obchody, restaurace i kavárny. Velkou výhodou je železniční zastávka Praha-Vršovice v docházkové vzdálenosti, která zajišťuje rychlé spojení do centra. Samozřejmostí jsou i tramvajové a autobusové linky v blízkosti.Domácí mazlíčci - ANOInternet je v ceně.Byt je k dispozici ihned a připraven k nastěhování.Fungujeme i přes svátky.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
2
Velikost
45 m²
Cena
25 000 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
Ihned
Výtah
Ano
Cena za m²
556 Kč
Inzerát se nachází na adrese Družstevní, 101 00 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha