byt s 1 ložnicí o velikosti 3 m² v Praha

Českomoravská, 190 93 Prague, Czechia

1 466 € / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Moderní byt 5 minut od metra

Designově zrekonstruovaný byt 2+kk v perfektní dostupnosti centra: metro Metro Českomoravská v docházce, tramvaj u domu. Dominantou je světlý obývací prostor s kuchyňským koutem, orientovaný na jih, který přirozeně navazuje na balkon ideální pro ranní kávu i večerní relax. Nachází se ve 5. patře budovy s výtahem. Moderní kuchyňská linka s myčkou, lednicí, varnou deskou, kombinovanou troubou. Koupelna včetně sprchového koutu a pračky. Bezplatné parkování pro obyvatele ve dvoře

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

3 m²

Cena

1 466 €

Cena za m²

489 €

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Českomoravská, 190 93 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Na Mokřině 2204/29, 130 00 Prague, Czechia

1 176 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 36 m²

Apartment Rybná 24, Rybná 716/24, 110 00 Prague, Czechia

1 178 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 19.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 19 m²

Kodaňská 862/42, 101 00 Prague, Czechia

1 182 € / měsíc

Nejhledanější pronájmy