byt s 2 ložnicemi o velikosti 62 m² v Praha

La Bottega Bistroteka, Dlouhá 39/39, 110 00 Prague, Czechia

3 542 € / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Moderní byt 3+kk v Dlouhé ulici - skvělá lokalita

Moderní, prostorný, velmi vkusně zařízený byt v samém srdci města, v Dlouhé ulici. Byt se skládá ze dvou ložnic (každá s vlastní koupelnou), obývacího pokoje, vybavené kuchyně a jídelny. Byt je plně vybaven, nechybí ani pračka se sušičkou. Výborná dostupnost - metro Náměstí Republiky je 3 minuty chůze, stejně tak nákupní centrum Palladium. V okolí bytu se nachází velký výběr restaurací, kaváren a barů. V ceně jsou zahrnuty veškeré platby za služby včetně vysokorychlostního internetu. Možnost videoprohlídky přes WhatsApp.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

62 m²

Cena

3 542 €

Cena za m²

57 €

Mapa

Inzerát se nachází na adrese La Bottega Bistroteka, Dlouhá 39/39, 110 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Salon Setifis, Opletalova, 116 47 Prague, Czechia

2 835 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 44.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 44 m²

Rybná 669/4, 110 00 Prague, Czechia

2 837 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 36 m²

unnamed road, 170 04 Prague, Czechia

2 849 € / měsíc

Nejhledanější pronájmy