byt s 2 ložnicemi o velikosti 85 m² v Liberec

Kafe Jinak, Hrazená 903/12, 460 07 Liberec, Czechia

18 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Luxusní 2+kk 85 m² s balkonem v centru Liberce

Exkluzivně nabízíme pronájem luxusního velkého bytu 2+kk o výměře 85 m2 v druhém nadzemním podlaží pětipodlažního bytového domu postaveného v samotném centru Liberce. Kvalitní provedení prostorného světlého bytu v moderní novostavbě spolu s větším balkonem poskytuje vysoký, avšak dostupný, komfort bydlení pro náročné klienty. Byt je vybaven kuchyňskou linkou, v koupelně vana, wc a bidet. Pronajímá se nezařízený nábytkem. Větší počet vysokých oken poskytuje dokonalé proslunění. Dům je umístěn v klidné části centra města pouhou minutu pěší chůze od Soukenného náměstí a obchodního centra Forum Liberec. K bytu náleží kryté garážové parkovací stání v domě s připojeným sklepem o výměře 5 m2. Byt je pronajímán nezařízený. Zálohy na služby měsíčně 5 641 Kč + 800 Kč za další osobu. Kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

85 m²

Cena

18 900 Kč

Cena za m²

222 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Kafe Jinak, Hrazená 903/12, 460 07 Liberec, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Liberec

3 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m²

Revoluční 127/9, 460 01 Liberec, Czechia

15 300 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 66.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 66 m²

MUZA | The North Bohemian Museum, Masarykova, 460 01 Liberec, Czechia

15 700 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 75.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 75 m²

Museum of European Art, Masarykova, 460 01 Liberec, Czechia

15 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy