byt s 2 ložnicemi o velikosti 60 m² v Praha

Masami, Novákových 2382/32b, 180 00 Prague, Czechia

29 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Loft 2+kk

Pronájem plně vybaveného loftu v oblíbené rezidenci Lofty Palmovka. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, kterou můžete potřebovat – od škol a školek, přes obchody a restaurace, až po lékaře a sportovní zařízení. Jednou z dalších výhod je poloha bytu, od kterého máte vše na dosah ruky. K dispozice od Služby: 6 080 Kč + elektřina Vratná kauce dva nájmy Garážové stání je možné pronajmout za příplatek 2 000 Kč Sklep je možné pronajmout za příplatek 1 300 Kč

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

60 m²

Cena

29 000 Kč

Cena za m²

483 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Masami, Novákových 2382/32b, 180 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 46.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 46 m²

Na Zvoničce, 147 00 Prague, Czechia

23 200 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 41.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 41 m²

Musílkova, 150 06 Prague, Czechia

23 300 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 58 m²

Na Pankráci, 140 70 Prague, Czechia

23 400 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (60.0 m²) k pronájmu v Praha (Masami, Novákových 2382/32b, 180 00 Prague, Czechia) – rentola.cz