byt s 3 ložnicemi o velikosti 100 m² v Praha

Libušská 4/169, 142 00 Prague, Czechia

32 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Libušská, Libuš - Praha 4 | Pronájem, Byt 3+kk, 106 m²

Nezařízený byt s balkonem do vnitrobloku v 1. patře Rezidence Jistebnická v klidné vilové čtvrti v Praze 4, pár minut od britské mezinárodní školy PBS, cca 20 minut jízdy od centra Prahy, s autobusovými spoji k metru trasy (B a C). Výhodná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v pěším dosahu, v blízkosti Modřanské rokle, Michelského a Kunratického lesa. Byt tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a vstupem na balkon, 2 samostatné ložnice, jedna se vstupem na balkon, dále koupelna s vanou, samostatná toaleta a prostorná vstupní hala. Byt tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a vstupem na balkon, 2 samostatné ložnice, jedna se vstupem na balkon, dále koupelna s vanou, samostatná toaleta a prostorná vstupní hala. Laminátové plovoucí podlahy, francouzská okna, bezpečnostní vstupní dveře, sklep. Uzavřený areál s vysokým stupněm zabezpečení, výtah z garáží, vstup do budovy na čip. Garážové stání zahrnuto v nájmu.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

100 m²

Cena

32 000 Kč

Cena za m²

320 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Libušská 4/169, 142 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 40 m²

Bakalářská, 108 00 Prague, Czechia

25 600 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 79.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 79 m²

Perucká, 120 09 Prague, Czechia

25 645 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 52.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 52 m²

Zubní pohotovost Praha, Nepilova 903/3, 190 00 Prague, Czechia

25 700 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy