byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m² v Praha

Cimburkova 916/8, 130 00 Prague, Czechia

2 466 € / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

La casa Prokop

Vstupte do světa elegance a pohodlí v tomto jedinečném a dechberoucím apartmánu s jednou ložnicí, který se nachází v jedné z nejživějších a nejautentičtějších pražských čtvrtí, jen pár minut od centra města. Apartmán navržený renomovaným interiérovým designérem ze Španělska se vyznačuje zcela unikátním stylem, který mistrovsky propojuje výraznou estetiku s útulnou funkčností, a vytváří tak skutečně výjimečný prostor. Díky dostatku přirozeného světla, čistým liniím a designu propracovanému do nejmenšího detailu nabízí tento apartmán nejen místo k pobytu, ale i plnohodnotný městský zážitek. Ať už přijíždíte na krátkou návštěvu, nebo plánujete delší pobyt, najdete zde vše potřebné k tomu, abyste se cítili jako doma a zároveň inspirovaní. Okolí apartmánu je plné místních butiků, stylových kaváren, moderních barů a výjimečných restaurací, které vás pozvou objevit pravou atmosféru pražského života. Díky výborné dostupnosti a tramvajové zastávce jen pár kroků od domu se do samotného srdce města dostanete během pouhých 5 minut.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

37 m²

Cena

2 466 €

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Novostavba

Ano

Cena za m²

67 €

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Cimburkova 916/8, 130 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 35 m²

Hlaváčkova 123/17, 150 00 Prague, Czechia

1 974 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 58 m²

Březinova 498/8, 186 00 Praha 8, Czechia

1 974 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 36 m²

Křižíkova 180/28, 186 00 Prague, Czechia

1 974 € / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (37.0 m²) k pronájmu v Praha (Cimburkova 916/8, 130 00 Prague, Czechia) – rentola.cz