Zveřejněno před 6 dny

byt s 1 ložnicí o velikosti 40 m² v Praha

Jeronýmova 69/10, 130 00 Prague, Czechia

22 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

L-20

Parky a kavárny na každém kroku. Žižkov je znám nejen pro svou skvělou dostupnost a polohu v širším centru Prahy, ale jsou zde také jedinečné stavby, jako je Žižkovský vysílač, Národní památník Vítkov nebo Nákladové nádraží Žižkov.Veškeré kulturní i gastronomické vyžití máte na každém kroku. Na Žižkově najdete Divadlo Járy Cimrmana, PONEC nebo zajděte na střechu budovy Radost.Jakmile se potřebujete ze Žižkova dostat do jiné části Prahy nebo mimo Prahu, tak to není žádný problém. Nedaleko najdete Hlavní nádraží Praha, kde je jak vlakové spojení, tak i metro. Žižkov je především propleten dokonalou tramvajovou a autobusovou sítí.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

40 m²

Cena

22 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

563 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Jeronýmova 69/10, 130 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 33.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 33 m²

Jabloňová, 106 00 Prague, Czechia

18 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 31.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 31 m²

Klapálkova, 106 00 Prague, Czechia

18 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 32.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 32 m²

Poděbradská, 194 00 Prague, Czechia

18 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy