byt s 3 ložnicemi o velikosti 91 m² v Praha

Loosova 1023/12, 149 00 Prague, Czechia

45 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Krásný zařízený byt 3+kk s parkováním

Nabízíme k pronájmu stylový byt 3+kk v oblíbeném projektu Milíčovský háj. Interiér v sobě spojuje eleganci s maximální funkčností - dřevěná podlaha i okna, kamenný obklad, klimatizace ve 2 místnostech, okenní sítě, předokenní žaluzie, osvětlení doladěné do dokonalosti. Dominantou je nadstandardně prostorný obývací pokoj s moderní, plně vybavenou kuchyní. Obě ložnice jsou neprůchozí a nabízejí dostatek úložných prostor. Koupelna je s vanou, do niky je zasunutá kombinovaná pračka se sušičkou. WC je samostatné. To nejlepší na vás čeká venku – velkorysý, jižně orientovaný balkon (17 m²) s markýzou je jako stvořený pro relaxaci. Lze tu grilovat, hrát si nebo jen tak posedět. Poplatky pro 4 osoby činí 5.400 Kč. Elektřinu si na sebe převede nový nájemník. V ceně je parkovací stání v suterénu domu i zděný velký sklep. Využít lze i kolárnu v přízemí domu. Kauce je ve výši dvouměsíčního nájmu, provize RK je ve výši nájmu. Lokalita nabízí unikátní kombinaci klidu u přírodní památky a skvělé dostupnosti (metro Háje jen 5 minut chůze). V bezprostředním okolí se nachází MŠ, ZŠ, gymnázium i SŠ, dokonce 2 VŠ. Veškerá občanská vybavenost - OC Opatov, poliklinika, lékárny, nákupní možnosti (Penny, Lidl, Norma), kulturní centrum Galaxie i restaurace. Zároveň ledová hala, cyklostezky, les i rybníky. Byt je k nastěhování od srpna 2026.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

91 m²

Cena

45 000 Kč

Cena za m²

495 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Loosova 1023/12, 149 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 90.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 90 m²

Nad přívozem, 147 00 Prague, Czechia

36 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 53 m²

Holečkova 862/71, 150 00 Prague, Czechia

36 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 74.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 74 m²

Maiselova 64/14, 110 00 Prague, Czechia

36 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy