byt s 2 ložnicemi o velikosti 55 m² v Praha

Korunovační 124/30, 170 00 Prague, Czechia

35 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Krásný prostorný byt 3+kk jen pár kroků od parku Stromovka a 15 minut od historického centra.

Město: Praha Lokalita: Praha_7 Čtvrť: Bubenec Plocha: 55 mq Kc 35000 /Měsíc Velmi pěkný prostorný byt 2+kk jen pár kroků od parku Stromovka a 15 minut od historického centra. Velmi pěkný plně vybavený byt k pronájmu v zrekonstruovaném domě s výtahem! Byt je dispozice 2 ložnice a prostorná kuchyň s obývací částí, v koupelně sprchový kout. Byt se nachází v blízkosti dvou velkých parků Stromovka a Letenské sady. V okolí je velké množství kaváren, restaurací a veškerá občanská vybavenost. Nejbližší zastávka tram je Sparta vzdálena 5 min od domu a nejbližší stanice metra (linka A, Hradčanská) je vzdálena pouze jednu stanici tramvají.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

55 m²

Cena

35 000 Kč

Cena za m²

636 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Korunovační 124/30, 170 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 60 m²

Mukařovská 1567/25, 100 00 Prague, Czechia

28 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 50.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 50 m²

Ivana Hlinky, 191 00 Prague, Czechia

28 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 75.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 75 m²

V Olšinách, 100 31 Prague, Czechia

28 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy