byt s 3 ložnicemi o velikosti 81 m² v Brno

Seifertova 587/8, 638 00 Brno, Czechia

19 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Krásný byt obklopený zelení 3+1 s balkonem, Brno Lesná

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt o dispozici 3+1 s balkonem a šatnou v oblíbené lokalitě Brno – Lesná. Byt se nachází v domě, který je obklopen vzrostlými stromy, klid a krásný výhled je zde zaručen. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží prostorný sklep. Byt je v původním udržovaném stavu a je připraven k okamžitému nastěhování. Všechny tři pokoje jsou neprůchozí a z největšího pokoje je vstup na balkon, který je orientovaný do klidného prostředí. Lesná je jedna z nejoblíbenějších městských částí Brna - nabízí kompletní občanskou vybavenost (školy, školky, obchody, restaurace, zdravotní služby) a zároveň je zde dostatek zeleně a klidné prostřední pro rodiny i jednotlivce. Výborná je také dopravní dostupnost do centra. K nájemnému ve výši 19 500 Kč, budou připočteny služby ve výši 6 000 Kč (voda, ohřev vody, teplo, elektřina), internet si nájemním hradí sám. Vlastník požaduje vratnou kauci ve výši 25 500 Kč. Byt je volný ihned.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

81 m²

Cena

19 500 Kč

Cena za m²

241 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Seifertova 587/8, 638 00 Brno, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Brno

2 ložnice byt o velikosti 44.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 44 m²

Spodní, 625 00 Brno, Czechia

15 680 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 31.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 31 m²

Hybešova, 601 67 Brno, Czechia

15 900 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 33.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 33 m²

Lužická, 611 80 Brno, Czechia

15 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy