Zveřejněno dnes

byt s 3 ložnicemi o velikosti 54 m² v Přimda

348 06 Přimda, Czechia

13 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Krásný byt 2+1 v novostavbě domu v Újezdě u Přimdy

Dz Vám zprostředkuje pronájem pěkného bytu 2+1 v přízemí cihlového domu po kompletní rekonstrukci s možností užívat zahradu a dobrou možností parkování v Újezdě pod Přimdou v blízkosti Rozvadova. Bytová jednotka o rozloze 54 m nabízí prostornou kuchyni s jídelním koutem, potenciálně se může užívat i jako obývací pokoj, další 2 pokoje, předsíň, koupelnu se sprchou a samostatnou toaletu. Bytová jednotka má svůj samostatný přístup ze strany domu. Budova včetně všech bytů prošla kompletní rekonstrukcí a to včetně elektroinstalace, vodoinstalace, podlah, oken, dveří, koupelen, kuchyňských linek atd.. Také je nová střecha, zateplená fasáda, vnitřní prostory, přípojky, odpady, zámková dlažba a venkovní úprava zahrady. Na podlaze bytu je dlažba, jsou zde nová topná tělesa, elektroinstalace je v mědi. Byt se pronajímá se základním nábytkem, jsou zde dvě skříně, stůl a židle, k dispozici je kuchyňská linka včetně lednice, sklokeramické varné desky, digestoře a mikrovlnné trouby. Vytápění je zajištěno centrálně kotlem v domě, ohřev teplé vody bojlerem. K domu náleží velká zahrada, kterou mohou nájemníci po domluvě užívat. Budova poskytuje příjemné soukromé bydlení se slušnými prověřenými sousedy. Obec se nachází v blízkosti Německa, přejezdu Rozvadov, kde je jak možnost výhodných nákupů tak finančně zajímavého pracovního uplatnění. Nájezd na dálnici je cca 2 km. Čistý měsíční nájem činí 13.000,-Kč. Měsíční poplatky činí: teplo 2.000,-Kč, záloha na 1 osobu na 1 měsíc za vodu 500,-Kč, správa a osvětlení budovy 250,-Kč, popelnice měsíčně 750,-Kč (případně 150,-Kč na osobu). Elektřina zůstává vedena na majitele a měsíční záloha činí 2.000,-Kč. Byt má své podružné měřáky. Kauci požaduje majitel ve výši 15.000,-Kč. Provize RK činí 15.000,-Kč vč. DPH. Ev. číslo: 656038.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

54 m²

Cena

13 000 Kč

Cena za m²

241 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese 348 06 Přimda, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Přimda

2 ložnice byt o velikosti 42.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 42 m²

Nová, 348 06 Přimda, Czechia

11 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 42.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 42 m²

Nová, 348 06 Přimda, Czechia

11 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy