byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m² v Ostrava

Zelená 2516/77, 709 00 Ostrava, Czechia

13 650 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 17-06-2026

Krásný a prostorný byt s balkonem, komorou a okny do dvora - dostupný od 17. 06. 2026

Krásný a prostorný byt s balkonem, komorou a okny do dvora - dostupný od 17. 06. 2026 Hledáte krásné a stabilní bydlení v Ostravě? Právě jste jej našli. Nabízíme byt o dispozici 3 + kk v nízké zástavbě, který prochází kompletní a velmi zdařilou rekonstrukcí – stačí se jen nastěhovat a bydlet. Dominantou bytu je kuchyně s novou rohovou linkou vybavenou v bílém provedení s vestavěnými spotřebiči včetně myčky moderně propojenou s pokojem. Prostor je prakticky řešený a připravený na každodenní pohodlné vaření. Koupelna je rovněž po kompletní rekonstrukci a nabízí vanu pro relaxaci, umyvadlo i WC kombi. Pokoje jsou krásně slunné, prostorné a působí velmi vzdušně. Ve všech místnostech jsou položeny nové, jednotné PVC podlahy, které dodávají interiéru čistý a moderní vzhled. Byt se nachází v klidné části Ostravy Mariánských Horách s výbornou dostupností služeb. V docházkové vzdálenosti najdete obchod, ZŠ i MŠ. Parkování je možné přímo před domem. Připojení k internetu přes optický kabel PODA. Zálohy na služby počítány na 1 osobu, každá další + 770,- a nejsou v tom zahrnuty energie. Samozřejmostí je i zajištění přepisu energií ke společnosti Innogy – vše vyřídíme za Vás, bez starostí. Pokud hledáte komfortní bydlení po rekonstrukci v žádané lokalitě, tento byt si rozhodně zaslouží Vaši pozornost. Doporučujeme osobní prohlídku – těšíme se na první zájemce.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

55 m²

Cena

13 650 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

17-06-2026

Novostavba

Ano

Balkon

Ano

Parkování

Ano

Cena za m²

248 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Zelená 2516/77, 709 00 Ostrava, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Ostrava

3 ložnice byt o velikosti 57.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 57 m²

Matěje Kopeckého 603/28, 708 00 Ostrava, Czechia

11 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 47.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 47 m²

Zelená, 702 00 Ostrava, Czechia

11 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 52.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 52 m²

Mojmírovců, 709 00 Ostrava, Czechia

11 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy