dům s 1 ložnicí o velikosti 30 m² v Jetřichovice

ev.82, 407 16 Jetřichovice, Czechia

3 996 € / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Krásná chatka uprostřed lesa

Užijte si naši krásnou chatička v srdci Českého Švýcarska 🥰

Typ nemovitosti

dům

Pokoje

1

Velikost

30 m²

Cena

3 996 €

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

133 €

Mapa

Inzerát se nachází na adrese ev.82, 407 16 Jetřichovice, Czechia

Načítání mapy

Nejhledanější pronájmy