byt s 4 ložnicemi o velikosti 62 m² v Frýdek-Místek

Tolstého, 738 01 Frýdek-Místek, Czechia

14 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Klimatizovaný byt 3+1 s balkonem, Frýdek

Nabízíme k pronájmu velkometrážní klimatizovanou bytovou jednotku s balkonem ve Frýdku na ul. Tolstého. Byt o dispozici 3+1 a velikosti 84 m 2 je dispozičně tvořen obývacím pokojem s balkonem, dětským pokojem, ložnicí, kuchyní, jejíž součástí je rohová kuchyňská linka se spotřebiči, koupelnou s vanou a samostatným WC. Pokoje jsou samostatné/neprůchozí, orientované na dvě světové strany. Obývací pokoj s výklenkem, který se dá využít jak pro spaní, tak i jako pracovní kout. Bytový dům po revitalizaci včetně zateplení, nabízí bezbariérový vstup s výtahem stojícím v patře. Bytová jednotka připravena k prohlídkám a následnému pronájmu.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

62 m²

Cena

14 000 Kč

Cena za m²

226 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Tolstého, 738 01 Frýdek-Místek, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Frýdek-Místek

3 ložnice byt o velikosti 51.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 51 m²

Růžový pahorek 313, 738 01 Frýdek-Místek, Czechia

12 950 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 49.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 49 m²

Pekařská, 738 01 Frýdek-Místek, Czechia

13 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 50.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 50 m²

Lískovecká, 739 25 Frýdek-Místek, Czechia

13 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy