byt s 1 ložnicí o velikosti 4 m² v Brno

Leskauerova 2897/9, 628 00 Brno, Czechia

1 336 € / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Garden Apartment Brno

Byt je plně vybavený a připravený k okamžitému nastěhování – kuchyně se vším potřebným, kvalitní postele, ložní prádlo, ručníky, pračka i rychlá Wi-Fi. Stačí přijet a bydlet. Spaní je řešeno komfortně a flexibilně: v ložnici je manželská postel 140 cm doplněná dětskou palandou (do 80 kg na lůžko), v obývacím pokoji pak rozkládací sedačka pro každodenní spaní (160 cm). Hlavní výhodou je zahrada s posezením a grilem, ideální pro odpočinek, práci i příjemné večery venku. 📍 Výborná dostupnost do centra, zastávka MHD pár minut chůze. 🐾 Domácí mazlíčci vítáni po domluvě. 👉 Vše v ceně – energie, internet i kompletní vybavení. 👉 Ideální pro pracovní pobyty, relokaci i delší pobyty v Brně.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

4 m²

Cena

1 336 €

Cena za m²

334 €

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Leskauerova 2897/9, 628 00 Brno, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Brno

2 ložnice byt o velikosti 74.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 74 m²

Kladivova 554/11, 613 00 Brno, Czechia

1 106 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 43.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 43 m²

Renneská třída 384/3, 639 00 Brno, Czechia

1 125 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 35 m²

Křížkovského 300/33, 603 00 Brno, Czechia

1 236 € / měsíc

Nejhledanější pronájmy