garsonka s 1 ložnicí o velikosti 30 m² v Praha

Cimburkova 380/9, 130 00 Prague, Czechia

1 981 € / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Friendly apartments in Prague

We are offering beautiful, modern, cozy apartments in a city center. There is double bed, TV, kitchen including dishes, microwave, kettle, table with three chairs, spacious bathroom with toilet, Wi-fi. Around flat are lots of pubs, restaurants, bars, markets etc. Tram Lipanska or Husinecka are 250 metres away. The Wencheslav square is 2 kilometres (10 min. by tram). Main train station is 5 min.

Typ nemovitosti

garsonka

Pokoje

1

Velikost

30 m²

Cena

1 981 €

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

66 €

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Cimburkova 380/9, 130 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 50.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 50 m²

Teplická 604/15, 190 00 Prague, Czechia

1 585 € / měsíc

1 ložnice garsonka o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

garsonka s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Sokolská 1884/10, 120 00 Prague, Czechia

1 596 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

28. pluku 128/12, 101 00 Prague, Czechia

1 597 € / měsíc

Nejhledanější pronájmy