Batelovská 120/5, 140 00 Prague, Czechia
1 596 € / měsíc
Nabízíme k pronájmu světlý a útulný byt v ulici Batelovská, jen pár minut chůze od stanice metra Budějovická. Byt se nachází v 5. patře domu s výtahem a je vhodný pro až 4 osoby. Dispozici tvoří dvě samostatné ložnice, obě vybavené manželskými postelemi, samostatná kuchyň s jídelním koutem a koupelna s toaletou. Byt je plně vybavený – k dispozici je nábytek, spotřebiče i veškeré potřebné vybavení pro pohodlné bydlení. Parkování je možné před domem – ve všední dny placené, o víkendech zdarma. Velkou výhodou je výborná poloha – klidná ulice, přesto jen pár minut chůze od metra Budějovická, obchodů, restaurací a kancelářské čtvrti.
Nabízíme k pronájmu světlý a útulný byt v ulici Batelovská, jen pár minut chůze od stanice metra Budějovická. Byt se nachází v 5. patře domu s výtahem a je vhodný pro až 4 osoby. Dispozici tvoří dvě samostatné ložnice, obě vybavené manželskými postelemi, samostatná kuchyň s jídelním koutem a koupelna s toaletou. Byt je plně vybavený – k dispozici je nábytek, spotřebiče i veškeré potřebné vybavení pro pohodlné bydlení.
Parkování je možné před domem – ve všední dny placené, o víkendech zdarma. Velkou výhodou je výborná poloha – klidná ulice, přesto jen pár minut chůze od metra Budějovická, obchodů, restaurací a kancelářské čtvrti.
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
2
Velikost
3 m²
Cena
1 596 €
Cena za m²
532 €
Inzerát se nachází na adrese Batelovská 120/5, 140 00 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha