byt s 3 ložnicemi o velikosti 94 m² v Praha

Vorařská 2075/2, 143 00 Prague, Czechia

26 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Domus reality nabízí k pronájmu nezařízený byt 3+kk o velikosti 94m 2 s balkonem, garáží a sklepem v ceně. Jedná se o rezidenci v klidné lokalitě Prahy 4

Domus reality nabízí k pronájmu nezařízený byt 3+kk o velikosti 94m 2 s balkonem, garáží a sklepem v ceně. Jedná se o rezidenci v klidné lokalitě Prahy 4 Byt je situován ve 5P v moderním rezidenčním komplexu Belarie Dispozičně členěn na chodbu a toaletu. Obývací pokoj s balkonem a kuchyňským koutem (myčka, lednice a mrazák). Dále jeden samostatní pokoji a koupena s vanou a toaletou. Výborná dostupnost do centra, autobus a tramvaj. Volné a připraveno k nastěhování. Kauce 40.000,-Kč Fotografie jsou ilustrační.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

94 m²

Cena

26 000 Kč

Cena za m²

277 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Vorařská 2075/2, 143 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 63.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 63 m²

28. pluku, 100 05 Prague, Czechia

20 800 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 62.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 62 m²

28. pluku, 100 83 Prague, Czechia

20 800 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 52.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 52 m²

Zahradníčkova, 150 06 Prague, Czechia

20 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy