byt s 2 ložnicemi o velikosti 48 m² v Praha

Dlouhá 737/21, 110 00 Prague, Czechia

26 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Dlouhá, Staré Město - Praha 1 | Pronájem, Byt 2+kk, 48 m²

Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt v 6. patře udržovaného funkcionalistického bytového domu s výtahem. Budova se nachází ve výhodné lokalitě pouhých pár minut chůze od náměstí Republiky se stanicí metra a nákupním centrem Palladium, v pěším dosahu Staroměstského a Václavského náměstí. Prestižní adresa v srdci Prahy, obklopená vybranými restauracemi, kavárnami, bistry, butiky, obchody s delikatesami ad., v pěším dosahu nábřeží Vltavy a Letenských sadů. Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, jednu ložnici, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a vstupní halu s vestavěnou skříní. Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, jednu ložnici, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a vstupní halu s vestavěnou skříní. Klimatizace , parkety , vinylová podlaha, dlažba, centrální vytápění, pračka se sušičkou, indukční varná deska, videotelefon, TV.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

48 m²

Cena

26 900 Kč

Cena za m²

560 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Dlouhá 737/21, 110 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic

21 600 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 55 m²

Pod Harfou, 190 07 Prague, Czechia

21 800 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 46.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 46 m²

Líbalova, 149 00 Prague, Czechia

21 800 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy