byt s 1 ložnicí o velikosti 62 m² v Praha

Sokolská 1802/32, 120 00 Prague, Czechia

30 400 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 31-08-2026

Cosy 1-bedroom apartment close to close to I.P. Pavlova metro station

Rental period for this listing is between 3 - 24 months

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

62 m²

Cena

30 400 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

31-08-2026

Cena za m²

490 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Sokolská 1802/32, 120 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 35 m²

Barvitiova, 150 03 Prague, Czechia

24 400 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 61.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 61 m²

Přeučilova, 155 00 Prague, Czechia

24 490 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Prague State Opera, Legerova 57/75, 110 00 Prague, Czechia

24 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy