byt s 3 ložnicemi o velikosti 72 m² v Praha

Ostrovského, 150 21 Prague, Czechia

30 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Byt k pronájmu

Popis nemovitosti K dlouhodobému pronájmu nabízíme moderní, kompletně zrekonstruovaný byt o dispozici 3+kk, situovaný ve 2. patře udržovaného cihlového domu s výtahem v žádané lokalitě Praha 5, ulice Ostrovského.Byt nabízí prakticky řešenou dispozici s důrazem na komfort a dostatek denního světla. Dominantou je prostorný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, dále dvě samostatné ložnice, šatna a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.Nemovitost se pronajímá nezařízená, což umožňuje přizpůsobení interiéru dle vlastních představ. Kuchyňská linka je vybavena všemi základními spotřebiči včetně lednice, myčky, trouby, sklokeramické varné desky a digestoře. Standard bytu doplňují dřevěné podlahy, dlažba v koupelně, masivní interiérové dveře a repasovaná špaletová okna. Vytápění i ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel.Velkou výhodou je atraktivní poloha v centru Smíchova s výbornou dopravní dostupností. Stanice metra Anděl, tramvajové i autobusové spoje včetně terminálu Na Knížecí jsou v bezprostřední blízkosti. V docházkové vzdálenosti se nachází obchodní centrum Nový Smíchov, oblíbený Manifesto Market i řada parků a relaxačních míst jako Mrázovka, Bertramka nebo Smíchovská náplavka.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

72 m²

Cena

30 000 Kč

Cena za m²

417 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Ostrovského, 150 21 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 65.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 65 m²

Čimelická, 142 00 Prague, Czechia

24 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 57.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 57 m²

Sokolovská 1406/184a, 180 00 Prague, Czechia

24 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 49.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 49 m²

Na Stráži, 180 00 Prague, Czechia

24 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (72.0 m²) k pronájmu v Praha (Ostrovského, 150 21 Prague, Czechia) – rentola.cz