byt s 3 ložnicemi o velikosti 117 m² v Ostrava

Denisova, 702 00 Ostrava, Czechia

20 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-07-2026

Byt 3+1 k pronájmu, Ostrava / Moravská Ostrava, ulice Denisova

Nabízíme k pronájmu prostorný byt o velikosti 117,5 m a dispozici 3,5 + 1 ve 5. patře domu na ulici Denisova v centru Ostravy. Byt má praktické rozložení – samostatná kuchyně, obývací pokoj, dva neprůchozí pokoje a menší pokoj vhodný jako pracovna, šatna nebo pokoj pro hosty. Koupelna a WC jsou oddělené. Dispozice je vhodná jak pro rodinu, tak i pro spolubydlení. Velkou výhodou bytu je výhled do otevřeného prostoru směrem na park a okolní zástavbu, díky čemuž byt nepůsobí stísněně a má dostatek světla. Byt se nachází v atraktivní lokalitě s výbornou dostupností – v bezprostřední blízkosti je jeden z největších dopravních uzlů v Ostravě (tramvaj, trolejbus, autobus i vlak), což umožňuje rychlé spojení po celém městě. V docházkové vzdálenosti se nachází Nová Karolina, úřady, banky, obchody i další občanská vybavenost. Parkování je možné formou rezidentního parkování, případně v okolí (např. Karolina). K nastěhování od Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

117 m²

Cena

20 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-07-2026

Parkování

Ano

Cena za m²

171 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Denisova, 702 00 Ostrava, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Ostrava

2 ložnice byt o velikosti 65.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 65 m²

Daliborova 426/25, 709 00 Ostrava, Czechia

16 000 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 66.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 66 m²

Gen. Píky, 702 00 Ostrava, Czechia

16 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 48.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 48 m²

Křižíkova 1241/3, 702 00 Ostrava, Czechia

16 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy