Zveřejněno dnes

byt s 2 ložnicemi o velikosti 75 m² v Praha

V Olšinách, 100 31 Prague, Czechia

26 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Byt 2+kk / terasa, 75 m

Pronájem nezařízeného, světlého a prostorného bytu 2kk, 66,2 m2, s terasou 8,8 m2, zděným sklepem a garážovým stáním, ve 2. podlaží rezidenčního projektu Aurora Strašnice, přímo u stanice metra Strašnická, v ulici V Olšinách, Praha 10, Strašnice. V bytě velkoformátová okna včetě předokenních bezpečnostních žaluzií s elektrickým ovládáním, dřevěné podlahy, kuchyňská linka včetně spotřebičů (varná deska, myčka, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, digestoř), koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem s umyvadlovou skříňkou, závěsnou toaletou a topným panelem. Orientace oken: obývací pokoj s terasou na jih a západ do zahrady, ložnice na západ do zeleně. V domě kamerový systém, solární panely pro společné prostory, upravený zelený vnitroblok a společná zahrada s altánem, s možností využití pro odpočinek, grilování. Plocha garážového stání 12,8 m2, (5 x 2,56 m). Sklep je se nachází vedle garážového stání. U domu park Gutovka s venkovní posilovnou, lezeckou stěnou, lanovou dráhou, minigolfem, skateparkem a dětským hřištěm. V pěší vzdálenosti kompletní občanská vybavenost – školy, školky, poliklinika, obchody, restaurace, kavárny, plavecký, zimní a atletický stadion. Přímo u domu Billa a parkoviště. Výborná dopravní dostupnost: stanice metra A Strašnická, autobusová a tramvajová zastávka. Měsíční nájem 26.900,-Kč měsíční poplatky 6.400,- Kč, + elektřina. Kauce 35.000,-Kč. Provize RK ve výši jednoho nájmu + 21%DPH. Byt je okamžitě k nastěhování.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

75 m²

Cena

26 900 Kč

Cena za m²

359 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese V Olšinách, 100 31 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic

21 600 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 55 m²

Pod Harfou, 190 07 Prague, Czechia

21 800 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 46.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 46 m²

Líbalova, 149 00 Prague, Czechia

21 800 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy