byt s 2 ložnicemi o velikosti 58 m² v Hradec Králové

Pražská třída, 500 04 Hradec Králové, Czechia

15 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 17-03-2025

Byt 2+kk k pronájmu, Hradec Králové / Kukleny, ulice Pražská třída

Nabízíme velmi pěkný byt 2+kk s balkónem nedaleko centra Hradce Králové (ul. Pražská třída). Tento byt se nachází ve 2. NP cihlového domu. Byt je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči (sporák, lednice, digestoř). Dále je byt vybaven pračkou. Ložnice je orientována do zeleně. V okolí je veškerá občanská vybavenost (školka, škola, obchody, MHD, atd). K bytu náleží komora ve 4.NP. Pro další informace či sjednání prohlídky

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

58 m²

Cena

15 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

17-03-2025

Balkon

Ano

Cena za m²

274 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Pražská třída, 500 04 Hradec Králové, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Hradec Králové

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Svatojánská, 500 11 Hradec Králové, Czechia

13 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 33.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 33 m²

Vysocká, 500 11 Hradec Králové, Czechia

13 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 34.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 34 m²

Svatojánská, 500 11 Hradec Králové, Czechia

13 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy