byt s 2 ložnicemi o velikosti 58 m² v Žďár nad Sázavou

Bratří Čapků, 591 01 Žďár nad Sázavou, Czechia

11 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-05-2026

Byt 2+1 k pronájmu, Žďár nad Sázavou / Žďár nad Sázavou 4, ulice Bratří Čapků

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 se zaskleným balkonem v prvním patře domu na ulici Bratří Čapků. Byt je v původním, ale zachovalém a udržovaném stavu. Je vybaven nábytkem. Byt je slunný, orientovaný na západ, oba pokoje jsou neprůchozí se vstupem z chodby.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

58 m²

Cena

11 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-05-2026

Balkon

Ano

Cena za m²

190 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Bratří Čapků, 591 01 Žďár nad Sázavou, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Žďár nad Sázavou

3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 58 m²

Bratří Čapků, 591 01 Žďár nad Sázavou, Czechia

11 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 58 m²

Žďár nad Sázavou, AD MEP Žďár nad Sázavou, Czechia

11 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy