byt s 2 ložnicemi o velikosti 74 m² v Praha

Nejlevnější potraviny, Budějovická 1912/64b, 140 00 Prague, Czechia

36 300 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-10-2026

Beautiful 2-bedroom apartment in Krč

Beautiful sunny two bedroom apartment (3+1) in Apartment! This apartments for rent is located on the 3rd floor. It consists of living room, equipped kitchen (new fridge with freezer can be provided, ceramic hob, microwave), completely new bathroom with shower / bath, and two private bedrooms. It's equipped with basic furniture - bed, closets, sofa, TV table, etc.. Also washing machine / dryier is inside the apartment and dishwasher. The size of the apartment is around 75m2. Rental period for this listing is between 3 - 24 months

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

74 m²

Cena

36 300 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-10-2026

Cena za m²

491 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Nejlevnější potraviny, Budějovická 1912/64b, 140 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 71.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 71 m²

Štěpánská, 111 21 Prague, Czechia

29 385 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 71.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 71 m²

Jídelna Štěpánská, Štěpánská 619/28, 110 00 Prague, Czechia

29 385 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 71.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 71 m²

Štěpánská, 111 21 Prague, Czechia

29 385 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy