byt s 2 ložnicemi o velikosti 60 m² v Praha

Libeň, Prague, Czechia

18 490 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

apartment for rent in Hlavní město Praha, Praha, Libeň

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk se spacím patrem o celkové výměře 60 m², umístěný v 1. nadzemním podlaží cihlového domu v ul. Novákových, Praha 8 - Libeň. Dispozice - vstupní chodba, ložnice se vzdušným spacím patrem, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Lokalita poskytuje veškerou občanskou vybavenost (školka, škola, pošta, nákupní možnosti, sportoviště) s množstvím volnočasových aktivit. Výborná dopravní dostupnost do centra metropole, v pěší vzdálenosti zastávka tramvají a autobusů i stanice metra linky B. Ohledně dotazů, či zájmu o prohlídku mne neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

60 m²

Cena

18 490 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

308 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Libeň, Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 31.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 31 m²

Spolupráce, 140 00 Prague, Czechia

14 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Peroutkova, 150 00 Prague, Czechia

14 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Jabloňová, 106 00 Prague, Czechia

14 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy