byt s 2 ložnicemi o velikosti 40 m² v Praha

U Staré školy 113/6, 110 00 Prague, Czechia

35 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

778 - Byt, Pronájem

Město: Praha Lokalita: Praha 1 Čtvrť: Josefov P1 Plocha: 40 mq Kc 35000 /Měsíc Okouzlující byt u Španělské synagogy přímo v srdci Starého města. Nově zrekonstruovaný a plně vybavený byt 2+kk, který se nachází v přízemí činžovního domu v historickém centru Prahy. Součástí bytu je prostorný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s komorou a koupelna se sprchovým koutem a vyhřívanou podlahou a odděleným WC. Byt je vybavený stylovým nábytkem a veškerými základními spotřebiči jako je myčka nádobí, pračka, lednice, mikrovlnná trouba. K dispozici v ceně je TV připojení a internet od O2.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

40 m²

Cena

35 000 Kč

Cena za m²

875 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese U Staré školy 113/6, 110 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

3 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 60 m²

Mukařovská 1567/25, 100 00 Prague, Czechia

28 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 50.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 50 m²

Ivana Hlinky, 191 00 Prague, Czechia

28 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 75.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 75 m²

V Olšinách, 100 31 Prague, Czechia

28 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy