byt s 1 ložnicí o velikosti 57 m² v Brno

Město Brno, Brno, okres Brno-město, Czechia

18 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

5 Pronájem Pronájem bytu 2+1, Spáčilova, Černovice, Brno

K dlouhodobému pronájmu nabízíme atelier o dispozici 2+1 a podlahové ploše cca 57 m². Nachází se v přízemí cihlového domu bez výtahu. Parkování je možné na veřejných parkovacích místech v okolí domu. Dispozici tvoří kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s úložným prostorem a šatna. Kuchyňská linka je vybavena troubou, varnou deskou, digestoří, myčkou. Součástí nájmu je také jídelní stůl s židlemi, TV stolek, sedací souprava a další drobné vybavení dle fotografií. Upozornění: jednotka je kolaudována jako ateliér, zpravidla tedy není možné zde přihlásit trvalý pobyt. Dům se nachází na ulici Spáčilova, Brno-Černovice. V docházkové vzdálenosti je občanská vybavenost, zastávky MHD, obchody i služby. Lokalita nabízí dobré napojení do centra Brna i na hlavní dopravní tahy. Nájemné: 18 000 Kč / měsíc Zálohy na služby: 3 000 Kč / měsíc Jistota: 25 000 Kč Provize RK: 18 000 Kč Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, ze zákona uvádíme tř. G. Pronájem je k dispozici od 1. 3. 2026, ale již nyní si jej můžete rezervovat. V případě zájmu o více informací nebo prohlídku nás prosím Balkón Terasa Sklep Výtah Garáž Parkoviště Alarm Kabelová TV Internet Klimatizace Elektro 230V Elektro 400V Plyn Kanalizace Zahrada Topení lokální Topení dálkové Vodovod Bazén Označení: rs-11133 Adresa: Spáčilova 717/27, 618 00 Brno-Černovice, Česko

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

57 m²

Cena

18 000 Kč

Cena za m²

316 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Město Brno, Brno, okres Brno-město, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Brno

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Bratislavská 946/82, 602 00 Brno, Czechia

14 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 41.92 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 42 m²

Vránova 752/45, 621 00 Brno, Czechia

14 490 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 25.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 25 m²

Vránova, 621 00 Brno, Czechia

14 490 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy