byt s 2 ložnicemi o velikosti 70 m² v Praha

Harry Potter apartments, Pštrossova, 116 39 Prague, Czechia

5 220 € / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

✅4 minutes National Theather Apartment

Ubytujte se v našem komfortním apartmánu se 2 ložnicemi, který se nachází v blízkosti Národního divadla. Ubytuje až 10 hostů a zahrnuje obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu a samostatné WC. V apartmánu je bezplatné Wi-Fi a vše podstatné pro pohodlný pobyt. Jeho centrální poloha vás zavede do blízkosti oblíbených restaurací, barů a hlavních pražských atrakcí, takže je ideální základnou pro objevování města. Prostor Naše relaxační útočiště nabízí dvě promyšleně navržené ložnice a elegantní moderní koupelnu. Vysoké stropy vytvářejí vzdušnou atmosféru doplněnou kvalitním nábytkem a spotřebiči pro pohodlný pobyt. Obytný prostor nabízí útulný obývací pokoj s dobře vybaveným kuchyňským koutem, ideální pro vaření a odpočinek, takže je ideálním místem k odpočinku po dni stráveném prohlídkou. - základní potřeby (káva, čaj, sůl, cukr, olej) - Vybavení (ručníky, čisté lůžkoviny, mýdlo, fén, pračka se saponátem, žehlicí prkno a žehlička, sušák na prádlo) - Internet zdarma - Plně vybavená kuchyň včetně kávovaru - Nová koupelna s WC - Prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem a dvě ložnice. Pohovku lze v případě potřeby přeměnit na dvojlůžko pro ubytování více hostů. Přístup pro hosty Celý apartmán je výhradně pro naše hosty a zajišťuje naprosté soukromí. Během svého pobytu si můžete plně užívat a využívat všechny pokoje. Další věci, které stojí za zmínku 🚭 Kouření v apartmánu je přísně zakázáno. Jakýkoli důkaz o kouření bude penalizován poplatkem 100 €. V případě ztráty klíčů od apartmánu si vyhrazujeme právo účtovat poplatek ve výši 100 EUR za veškeré vzniklé komplikace. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

70 m²

Cena

5 220 €

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Novostavba

Ano

Cena za m²

75 €

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Harry Potter apartments, Pštrossova, 116 39 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 94.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 94 m²

unnamed road, 180 48 Prague, Czechia

4 198 € / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 101.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 101 m²

Dlouhá 727/39, 110 00 Prague, Czechia

4 224 € / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 91.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 91 m²

U Pergamenky 1455/11, 170 00 Prague, Czechia

4 239 € / měsíc

Nejhledanější pronájmy