byt s 2 ložnicemi o velikosti 47 m² v Praha

Magnitogorská 1531/16, 101 00 Prague, Czechia

22 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

2+kk/L/G k podnájmu v novostavbě Na Harfě (304)

K podnájmu nabízíme světlý, dosud neobývaný byt 2+kk v čerstvě dokončené novostavbě na adrese Pod harfou 1066/9. Hledáme prvního nájemníka, který ocení čistý moderní standard a lokalitu bez kompromisů. Byt je aktuálně ve fázi finálních příprav – během následujících 14 dnů bude instalována kompletně nová kuchyňská linka včetně všech spotřebičů. Budete tak úplně první, kdo byt i jeho vybavení využije. Lokalita v číslech Největším benefitem tohoto bytu je jeho strategická poloha. Máte klid na bydlení, ale vše podstatné je v docházkové vzdálenosti: Cyklostezka Rokytka (0 metrů, 0 minut): Trasa vede doslova za domem. Vyjdete ven, nasednete na kolo, brusle nebo rovnou vyběhnete. Zastávka tramvaje Podkovářská (300 metrů, 4 minuty): Spolehlivé a rychlé spojení k metru a do centra. Ideální ranní úspora času. Park Zahrádky (1100 metrů, 15 minut): Příjemná a klidná trasa podél Rokytky. O2 arena / O2 universum (1400 metrů, 19 minut): Na koncert nebo hokej dojdete pohodlně pěšky. Odpadá složité parkování i noční čekání na spoje. Galerie Harfa a Form Factory Fitness (1500 metrů, 21 minut): Nákupy, kavárny a špičkové fitko v docházkové vzdálenosti, případně jen 3 zastávky tramvají. Základní parametry Dispozice: 2+kk Adresa: Pod harfou 1066/9, Praha 9 – Vysočany Stav: Novostavba (jste první nájemník) Vybavení: Nová kuchyňská linka (montáž do 14 dnů), jinak nevybaveno Příslušenství: Součástí podnájmu je plechová sklepní kóje a lodžie. Parkování: K bytu je na pronájem parkovací stání za 1 500 Kč měsíčně. Tento byt je ideální volbou pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají moderní, bezúdržbové bydlení s perfektní dostupností a sportovním vyžitím rovnou za dveřmi. Zaujala vás tato nabídka? Domluvte si prohlídku ještě dnes.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

47 m²

Cena

22 500 Kč

Cena za m²

479 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Magnitogorská 1531/16, 101 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 32.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 32 m²

Poděbradská, 194 00 Prague, Czechia

18 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m²

Šalounova, 149 00 Prague, Czechia

18 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 38.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 38 m²

Novovysočanská, Spojovací, 190 93 Prague, Czechia

18 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy