byt s 2 ložnicemi o velikosti 53 m² v Praha

SO Praha 4, Prague, Czechia

24 275 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

2+kk/B, 53 m2, P4 - Michle, 24.275,- vč. popl.

Jedná se o pronájem bytu s balkonem v 5. patře cihlového domu, ulice V dolině, výborné spojení do centra - 15 min. tramvají Václavské náměstí, v okolí obchody a služby, přímo naproti obchodnímu domu Kaufland. Byt bude vymalovaný, nové podlahy a vybaven novou kuchyňskou linkou s varnou deskou. Koupelna s vanou a toaletou. Ihned k dispozici.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

53 m²

Cena

24 275 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Balkon

Ano

Cena za m²

458 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese SO Praha 4, Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 40 m²

Sinkulova, 140 70 Prague, Czechia

19 490 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m²

Arabská, 162 00 Prague, Czechia

19 490 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Petýrkova, 148 00 Prague, Czechia

19 490 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy