byt s 2 ložnicemi o velikosti 49 m² v Rakovník

Průhon, 269 02 Rakovník, Czechia

10 600 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

2+1 v centru Rakovníka | Petr Beneš & Partners

Popis nemovitosti

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

49 m²

Cena

10 600 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

216 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Průhon, 269 02 Rakovník, Czechia

Načítání mapy

Související inzerát ve městě Rakovník

1 ložnice byt o velikosti 34.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 34 m²

Průhon, 269 02 Rakovník, Czechia

9 900 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 36 m²

U Křížku 2235, 269 01 Rakovník, Czechia

10 500 Kč / měsíc

Prozkoumej vyhledávání pronájmů nemovitostí ve svém okolí