byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m² v Praha

SO Praha 4, Prague, Czechia

18 655 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

1+kk, P4 - Braník, 18.655,- vč. popl., 30 m2

Jedná se o pronájem bytu ve 2. podlaží činžovního domu bez výtahu s oplocenou zahradou k užívání, ulice Ke Krči, bus směr Smíchovské nádraží nebo Kačerov. Poblíž cyklostezka, Žluté lázně. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s plynovou varnou deskou, lednicí a základním nábytkem, možno dodat pračku. K bytu náleží sklep. Ihned k dispozici.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

30 m²

Cena

18 655 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Výtah

Ano

Cena za m²

622 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese SO Praha 4, Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

Čakovice, Praha 9, Czech Republic

14 990 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 27.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 27 m²

Sevřená, 140 63 Prague, Czechia

14 990 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Michle, Praha 4, Czech Republic

14 990 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy