byt s 1 ložnicí o velikosti 54 m² v Praha

Saarinenova 1140/4, 198 00 Prague, Czechia

50 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

1-bedroom apartment for rent in Suomi Hloubětín, Prague

DISCLAIMER: By clicking the contact button, you will be able to get in touch with the property manager partner and to rent your home 100% online.Furnished 1-bedroom apartment for rent on Laponská . The property is on the 5th floor of a building with an elevator. The property includes private parking, balcony, dishwasher, and dryer.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

54 m²

Cena

50 000 Kč

Cena za m²

926 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Saarinenova 1140/4, 198 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 51.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 51 m²

Sokolovská 715/107, 186 00 Prague, Czechia

40 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 86.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 86 m²

Maiselova 64/14, 110 00 Prague, Czechia

40 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 99.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 99 m²

Maiselova 64/14, 110 00 Prague, Czechia

40 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy