Zveřejněno před 2 dny

byt s 1 ložnicí o velikosti 50 m² v Praha

Sokolovská, 186 00 Prague, Czechia

33 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

1-bedroom apartment for rent in Prague

DISCLAIMER: By clicking the contact button, you will be able to get in touch with the property manager partner and to rent your home 100% online.Furnished 1-bedroom apartment for rent in Prague. The property is on the 3rd floor of a building with an elevator.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

50 m²

Cena

33 900 Kč

Cena za m²

678 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Sokolovská, 186 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 41.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 41 m²

Fabiánové, 154 00 Prague, Czechia

27 450 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 53.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 53 m²

Mezitraťová 234/9, 190 00 Prague, Czechia

27 500 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 45 m²

Vysočany, Praha 9, Czech Republic

27 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy