Vrchlického 362/58, 460 14 Liberec, Czechia
20 000 Kč / month
Nabízíme k pronájmu zcela nově zrekonstruovaný byt 3+1 o ploše 77 m2 v menším cihlovém činžovním domě v Liberci-Ruprechticích. Jsou zde nové podlahy a plastová okna se žaluziemi. Byt je ve zvýšeném přízemí, od vchodových dveří k němu vedou jedny schody. Byt je slunný, dva pokoje jsou situovány do zahrady, což poskytuje klidné bydlení. Koupelna se sprchovým koutem, místem pro pračku a sušičku. Vedle kuchyně je spíž. Byt je vybaven kuchyňskou linkou se zabudovanou lednicí, myčkou nádobí, elektrickou troubou, varnou deskou a digestoří. V koupelně je umyvadlová a zrcadlová skříňka. Vytápění je lokální plynové s ohřevem teplé vody pomocí vlastního kotle v bytě. Zahrada u domu je k využití pouze pro věšení prádla. Zastávka MHD, ZŠ, obchod, cukrárna – 1 minuta pešky. V docházkové vzdálenosti je les, autobusové spojení do Bedřichova. Nájemné 20.000,- Kč měsíčně. Zálohy za vodu a společnou elektřinu 610,- Kč/os plus elektřina a plyn. Elektřina a plyn budou přepsány přímo na nájemce. Platba jednoho měsíčního nájmu předem při nastěhování. Výše provize 20.000,- Kč + DPH. Možnost pronájmu garáže 50m od domu za 1.500,- Kč. Pro sjednání prohlídky
Nabízíme k pronájmu zcela nově zrekonstruovaný byt 3+1 o ploše 77 m2 v menším cihlovém činžovním domě v Liberci-Ruprechticích. Jsou zde nové podlahy a plastová okna se žaluziemi. Byt je ve zvýšeném přízemí, od vchodových dveří k němu vedou jedny schody. Byt je slunný, dva pokoje jsou situovány do zahrady, což poskytuje klidné bydlení. Koupelna se sprchovým koutem, místem pro pračku a sušičku. Vedle kuchyně je spíž. Byt je vybaven kuchyňskou linkou se zabudovanou lednicí, myčkou nádobí, elektrickou troubou, varnou deskou a digestoří. V koupelně je umyvadlová a zrcadlová skříňka.
Vytápění je lokální plynové s ohřevem teplé vody pomocí vlastního kotle v bytě. Zahrada u domu je k využití pouze pro věšení prádla. Zastávka MHD, ZŠ, obchod, cukrárna – 1 minuta pešky. V docházkové vzdálenosti je les, autobusové spojení do Bedřichova. Nájemné 20.000,- Kč měsíčně. Zálohy za vodu a společnou elektřinu 610,- Kč/os plus elektřina a plyn. Elektřina a plyn budou přepsány přímo na nájemce. Platba jednoho měsíčního nájmu předem při nastěhování. Výše provize 20.000,- Kč + DPH. Možnost pronájmu garáže 50m od domu za 1.500,- Kč. Pro sjednání prohlídky
Property type
apartment
Rooms
3
Size
77 m²
Price
20 000 Kč
Price per m²
260 Kč
The listing is located at Vrchlického 362/58, 460 14 Liberec, Czechia
Loading map